Мова RU UA

News

15.02.2022

До цієї категорії сейфів пред'являються підвищені вимоги, так як мова йде про збереження матеріальних цінностей, які можуть становити підвищену небезпеку для оточуючих. Від кого захищає сейф для зброї Будь-яка зброя повинна зберігатися в надійному місці, захищеному від несанкціонованого д ..

Read more
15.07.2018

Розмова про вибір сейфа дуже невеликих розмірів, потрібно починати з того, де він буде встановлений. Дуже часто купити маленький сейф намагаються для потайного розміщення. Але є дуже велика різниця в тому, щоб заховати нехай навіть самий невеликий залізний ящик в офісі, в домашніх меблів або в ав ..

Read more
19.06.2018

Будь-який сейф - це, по суті, меблі. І критерії підбору дуже схожі. Внутрішній простір Спочатку визначаємося, скільки і чого в ньому буде зберігатися. З урахуванням цього підбираємо обсяг і організацію внутрішнього простору (наявність і кількість полиць, додаткових захищених відсіків і т. ..

Read more
17.06.2018

Щоб надійно убезпечити свою готівку, необхідно вибирати сейф для грошей з урахуванням умов, в яких він буде використовуватися. Іноді це може бути просто звичний металевий шафка або скринька. У багатьох випадках добре зарекомендували себе депозитні сейфи. Суть їх в тому, що є можливість постійної ..

Read more
  • Мы принимаем Visa
  • Мы принимаем MasterCard