Мова RU UA

Як вибрати сейф

 

В нашому магазині СЕЙФИ.COM.UA більше 500 бу сейфів різних типів і видів. Щоб по максимуму вибрати собі надійний сейф, який буде відповідати всім вашим очікуванням, потрібно відповісти на ряд навідних питань про призначення сейфа. І знати чим вони відрізняються один від одного крім вартості.

Сейфи офісні, вони ж, канцелярські або бухгалтерські сейфи – найпростіший і дешевий варіант для зберігання документів, малоцінних речей, невеликих сум грошей. Як правило, на ключовому замку, мають не велику вагу 10-60 кг., і не велику товщина металу (стінки 1,5 – 2,5 мм, Двері 2-5 мм). Бувають одно дверні, розміром від 500 мм і до 1300 мм у висоту і двох дверні 1000-2000 мм. так само можуть комплектуватися всередині касової коміркою (трейзером), що закривається на ключ. Дорожчі моделі від 2500 грн, мають ригельну систему замикання (при закриванні дверей металеві штирі розходяться на всі боки), і надійний німецький замок Mauer або Stuv.

Сейфи зламостійкі, касові-надійні сейфи, 2, 3 або 4 клас зламостійкості, відповідають стандартам ДСТУ 2005 і EN1143, а так само мають відповідні сертифікати, що підтверджують клас згідно з вимогою НБУ. Підходять дані сейфи для обміну валют, банку, ломбарду, фінансових компаній і повністю відповідають вимогам НБУ. Сейф другого класу найпопулярніший варіант. Мають вагу від 80 кг. до 1000 кг Розмір від 400 мм до 2000 мм у висоту. Стінки сейфа подвійні з наповненням, це може бути теплоізоляційний матеріал або армований бетон, який майже н можливо просвердлити або пропиляти. Двері сейфа у всіх шар металу і бетон. Сейфи з використанням армованого бетону вважаються більш надійними, але і важкими. Кращі виробники таких сейфів Паритет і Булат. Сейфи легші з наповненням стінок-морений дуб, гіпс, фібро бетон, їх легше занести в приміщення, по надійності поступаються бетонникам. Кращі виробники таких сейфів Дік, Кремінь, Банкспецзахист, Практика. Мають по одному або по два замки.

Комплектуються такі сейфи якісними сувальдними ключовими замками, класу А VDS 1 таких відомих виробників, німецьких Stuv або Mauer, рідше англійськими Fletcer або Cawi. Так само сейфи можуть комплектуватися кодовими механічними (лімбовими) або електронними (кнопковими) замками виробництва LaGard – Kaba.

Сейфи банківські підвищеної зламостійкості - Банківські сховища від 5 до 9 класу захисту, максимальний захист ваших цінностей. У таких сейфах можна зберігати великі суми готівки, дорогі ювелірні вироби, цінні папери. Так само мають сертифікати ДСТУ 2005 і паспорти, що підтверджують клас захисту відповідають вимогам НБУ для фінансових компаній і банків.  Найпопулярніші сейфи 5-го класу захисту. Сейфи даної категорії мають велику вагу від 400 кг до 2000 кг (5 клас) і від 800 кг до 3500 кг (7.8,9 класи) і товсті стінки від 50 до 400 мм.за типом конструкції бувають цілісні і розбірні. Розбірні сейфи дорожче, але їх можна занести практично в будь-яке приміщення, підвал або на поверх.

Наповнення стінок сейфів армований бетон.  Кращі виробники армованих сейфів підвищеної зламостійкості-Паритет, Секрет сервіс, Дік і Булат. Більш легкий бетон використовують Кремінь, Укрсейф, Ніколь, Банкспецзахист.

Встановлені в них сейфові замки підвищеної секретност, 2 штуки, класу в VDS 2 ( 5-7 клас) І класу з VDS 3 ( 7-9 клас) таких відомих виробників, німецьких Stuv Ivox або Mauer Variator, Cawi, Mauer Primus. Довжина таких ключів від 180 до 350 мм.так само сейфи можуть комплектуватися кодовими електронними (кнопковими) замками виробництва LaGard – Kaba. Лімбовий кодовий замок на такі сейфи не встановлюється, так як не вистачає довжини штока замку.

 

 

 

Акції
- 18%
17000 грн 14000 грн
На підставі 0 відгуків.
  • Мы принимаем Visa
  • Мы принимаем MasterCard